Menu
Your Cart

Yan Basamak

Fiyat Sorunuz
Ürün Fiyatları Hakkında 0(212) 237 01 87 - 0 (532) 633 46 35 Telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yan Basamak

Marka: OMSA
Mercedes X-Class 2017 ve Üzeri Krom Amazon Yan Basamak Özellikleri;Amazon basamaklar, 304 kalite paslanmaz malzemeden üretilmektedir.Ürün 76mm çapındadır ve 1.5mm et kalınlığıyla yapısı gereği yüksek mukavemete sahiptir. Basamak görevi görmesinin yanı sıra aracınızı darbelere karşı maksimum düzeyde ..
0,00TL
Marka: OMSA
Mercedes X-Class Nevada Yan Basamak Krom 2017 ve Sonrası Ürün Özellikleri;Nevada Basamakların gövdesi 1. Kalite galvalume malzemeden üretilmektedir.Galvalume malzeme, kar, buz ve yağmura maruz kaldığında korozyana uğramaz, paslanmaz.Gövde hazırlanırken, galvalume malzemeye verilen şek..
0,00TL
Marka: OMSA
Mercedes X-Class Armada Yan Basamak Alüminyum 2017 ve Sonrası Özellikleri;Armada Basamakların gövdesi 1. Kalite galvalume malzemeden üretilmektedir.Galvalume malzeme, kar, buz ve yağmura maruz kaldığında korozyana uğramaz, paslanmaz.Gövde hazırlanırken, galvalume malzemeye verilen şek..
0,00TL
Marka: OMSA
Mercedes X-Class Armada Yan Basamak Krom 2017 ve Sonrası Özellikleri;Armada Basamakların gövdesi 1. Kalite galvalume malzemeden üretilmektedir.Galvalume malzeme, kar, buz ve yağmura maruz kaldığında korozyana uğramaz, paslanmaz.Gövde hazırlanırken, galvalume malzemeye verilen şekil sa..
0,00TL
Marka: OMSA
Mercedes X-Class Blackline Yan Basamak Siyah 200cm 2017 ve Sonrası Özellikleri;Blackline Basamakların gövdesi 1. Kalite Alüminyum malzemeden üretilmektedir.Alüminyum malzeme, kar, buz ve yağmura maruz kaldığında korozyana uğramaz, paslanmaz.Gövde hazırlanırken, Alüminyum malzemeye ver..
0,00TL
Marka: OMSA
Mercedes X-Class Blackline Yan Basamak Alüminyum 200cm 2017 ve Sonrası Özellikleri;Blackline Basamakların gövdesi 1. Kalite Alüminyum malzemeden üretilmektedir.Alüminyum malzeme, kar, buz ve yağmura maruz kaldığında korozyana uğramaz, paslanmaz.Gövde hazırlanırken, Alüminyum malzemeye..
0,00TL
Marka: OMSA
Mercedes X-Class Blackline Yan Basamak Krom 200cm 2017 ve Sonrası Özellikleri;Blackline Basamakların gövdesi 1. Kalite Alüminyum malzemeden üretilmektedir.Alüminyum malzeme, kar, buz ve yağmura maruz kaldığında korozyana uğramaz, paslanmaz.Gövde hazırlanırken, Alüminyum malzemeye veri..
0,00TL
Marka: OMSA
Mercedes X-Class 2017 ve Üzeri Siyah Amazon Yan Basamak Özellikleri;Amazon basamaklar, 304 kalite paslanmaz malzemeden üretilmektedir.Ürün 76mm çapındadır ve 1.5mm et kalınlığıyla yapısı gereği yüksek mukavemete sahiptir. Basamak görevi görmesinin yanı sıra aracınızı darbelere karşı maksimum düzeyde..
0,00TL
Marka: OMSA
Mercedes X-Class Proside Yan Basamak Krom 2017 ve Sonrası Ürün Özellikleri;Proside Basamakların gövdesi 1. Kalite Alüminyum malzemeden üretilmektedir.Alüminyum malzeme, kar, buz ve yağmura maruz kaldığında korozyona uğramaz, paslanmaz.Gövde hazırlanırken, Alüminyum malzemeye verilen ş..
0,00TL
Marka: OMSA
Mercedes X-Class Proside Yan Basamak Alüminyum 2017 ve Sonrası Ürün Özellikleri;Proside Basamakların gövdesi 1. Kalite Alüminyum malzemeden üretilmektedir.Alüminyum malzeme, kar, buz ve yağmura maruz kaldığında korozyona uğramaz, paslanmaz.Gövde hazırlanırken, Alüminyum malzemeye veri..
0,00TL
Marka: OMSA
Mercedes X-Class Proside Yan Basamak Siyah 2017 ve Sonrası Ürün Özellikleri;Proside Basamakların gövdesi 1. Kalite Alüminyum malzemeden üretilmektedir.Alüminyum malzeme, kar, buz ve yağmura maruz kaldığında korozyona uğramaz, paslanmaz.Gövde hazırlanırken, Alüminyum malzemeye verilen ..
0,00TL
Marka: OMSA
Mercedes X-Class Dakar Yan Basamak Siyah V2 Işıklı 2017 ve Sonrası Ürün Özellikleri;Dakar yan basamaklar gövdesi 3 mm Çelik malzemeden üretilmektedir. Üst kaplamasında Elektrostatik boya kullanılmıştır.2 basamak için toplam 8 adet led mevcuttur.Çelik malzeme elektrostatik bo..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)